| Kova Genişliği | 4,824 mm 190 inç |
| Kenar Tipi | Kürek Kürek |
| GET Stili | Advansys Advansys |
| Kova Ağırlığı | 10,126 kg 22,324 lb |
| Kapasite | 18 yd³ 13.8 m³ |
| Nominal Yoğunluk (Yüksek Kaldırma) | 1563 kg/m³ 2635 lb/yd³ |
| Nominal Yoğunluk (Standart Kaldırma) | 1815 kg/m³ 3060 lb/yd³ |
| Uygulama | Kaya Kaya |
| Ataşman Tipi | Pimli Pimli |
Kaya 13,8 m³ (18 yd³) - 631-8972
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Kova Genişliği
- 4,824 mm
- 190 inç
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Görüntüleme
LWL Kova
992 Tekerlekli Yükleyici için 13,8 m³ (18 yd³) Kaya kovası. Mevcut kova uçları: Kömür, Genel Hizmet, Ağır Aşınma, Ağır Aşınma ARM, Ağır Hizmet, Ağır Hizmet ARM, Ağır Penetrasyon. İlave aşınma koruması seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için temsilcinizle iletişime geçin.
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 13,8 m³ (18 yd³) - 631-8972
13,8 m³ (18 yd³) - 631-8972 ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Yükleyici
13,8 m³ (18 yd³) - 631-8972
Seçildi
- Kova Genişliği
- 4,824 mm
- 190 inç
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
11,5 m³ (15 yd³) - 630-4951
- Kova Genişliği
- 4,824 mm
- 190 inç
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
14,5 m³ (19 yd³) - 634-0066
- Kova Genişliği
- 190 inç
- 4,824 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys