| Kova Genişliği | 246 inç 6,240 mm |
| Kenar Tipi | Kürek Kürek |
| GET Stili | Advansys Advansys |
| Kova Ağırlığı | 43,407 lb 19,689 kg |
| Kapasite | 19.1 m³ 25 yd³ |
| Nominal Yoğunluk (Yüksek Kaldırma) | 4698 lb/yd³ 2787 kg/m³ |
| Nominal Yoğunluk (Standart Kaldırma) | 4698 lb/yd³ 2787 kg/m³ |
| Uygulama | Kaya Kaya |
| Ataşman Tipi | Pimli Pimli |
Kaya 19,1 m³ (25 yd³) - 624-1226
Alışverişe BaşlayınÖnemli Özellikler
- Kova Genişliği
- 246 inç
- 6,240 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Görüntüleme
LWL Kova
995 Tekerlekli Yükleyici için 19,1 m³ (25 yd³) Kaya kovası. Mevcut kova uçları: Kömür, Yoğun Aşınma, Ağır Aşınma, Ağır Aşınma ARM, Ağır Hizmet, Ağır Penetrasyon. İlave aşınma koruması seçenekleri hakkında daha fazla bilgi için temsilcinizle iletişime geçin.
Şu Ürünün Teknik Özellikleri: 19,1 m³ (25 yd³) - 624-1226
19,1 m³ (25 yd³) - 624-1226 ürününün sık karşılaştırılan ürünlere göre nasıl durduğunu görün.
Kovalar - Yükleyici
19,1 m³ (25 yd³) - 624-1226
Seçildi
- Kova Genişliği
- 246 inç
- 6,240 mm
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
24,5 m³ (32 yd³) - 627-8404
- Kova Genişliği
- 6,240 mm
- 246 inç
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys
Kovalar - Yükleyici
21,4 m³ (28 yd³) - 624-1230
- Kova Genişliği
- 6,240 mm
- 246 inç
- Kenar Tipi
- Kürek
- Kürek
- GET Stili
- Advansys
- Advansys