Görüntüleme
Performans Serisi Düz Zeminli, Genel Amaçlı Kovalar, geri sürükleme ve tesviye işlerinde daha iyi sonuçlar sağlayan bir uzun düz zemine sahiptir.
Önemli Özellikler
Performans Serisi Düz Zeminli, Genel Amaçlı Kovalar, geri sürükleme ve tesviye işlerinde daha iyi sonuçlar sağlayan bir uzun düz zemine sahiptir.
4 sonuçtan 1-6 görüntüleniyor
| Genişlik | 107.4 inç 2727 mm |
| Yükseklik | 56.7 inç 1439 mm |
| Ağırlık | 2903.5 lb 1317 kg |
| Uzunluk | 58.5 inç 1486 mm |
| Kapasite | 3.8 yd³ 2.9 m³ |
| Taban Kenarı Kalınlığı | 1 inç 25 mm |
| Kesici Kenar Kalınlığı | 1 inç 25 mm |
| Arayüz Tipi | Pimli Pimli |
Stüdyo Çekimi
Önden Görünüm
Üstten Görünüm
Soldan Görünüm
Arkadan Görünüm
Alttan Görünüm
Sağdan Görünüm