| Breedte | 99.7 in 2532 mm |
| Hoogte | 53.1 in 1349 mm |
| Gewicht | 2259.7 lb 1025 kg |
| Lengte | 57.9 in 1471 mm |
| Capaciteit | 3 yd³ 2.3 m³ |
| Dikte van basisrand | 1 in 25 mm |
| Dikte van mes | 1 in 25 mm |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
Laadbakken met vlakke bodem - Performance-serie 2,3 m³ (3.0 yd³), vastgepend, aanboutbaar mes
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 99.7 in
- 2532 mm
- Hoogte
- 53.1 in
- 1349 mm
- Gewicht
- 2259.7 lb
- 1025 kg
Overzicht
De universele laadbakken met vlakke bodem uit de Performance-serie maken gebruik van een lange, vlakke bodem die zorgt voor betere resultaten tijdens het naar achteren slepen en nivelleren.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 2,3 m³ (3.0 yd³), vastgepend, aanboutbaar mes
Vergelijk 2,3 m³ (3.0 yd³), vastgepend, aanboutbaar mes met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - lader
2,3 m³ (3.0 yd³), vastgepend, aanboutbaar mes
Geselecteerd
- Breedte
- 99.7 in
- 2532 mm
- Hoogte
- 53.1 in
- 1349 mm
- Gewicht
- 2259.7 lb
- 1025 kg
Laadbakken - lader
2,3 m3 (3,0 yd3), ISO-koppeling, aangelaste tanden
- Breedte
- 100 in
- 2539 mm
- Hoogte
- 53.1 in
- 1349 mm
- Gewicht
- 2259.7 lb
- 1025 kg
Laadbakken - lader
2,3 m³ (3.0 yd³), vastgepende, aangelaste adapters
- Breedte
- 100 in
- 2539 mm
- Hoogte
- 53.1 in
- 1350 mm
- Gewicht
- 2436.1 lb
- 1105 kg
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts