| Laadbakbreedte | 246 in 6,240 mm |
| Type rand | Spade Spade |
| GET-stijl | Advansys Advansys |
| Laadbakgewicht | 50,257 lb 22,796 kg |
| Capaciteit | 27.5 m³ 36 yd³ |
| Nominale dichtheid (groot hefbereik) | 1820 kg/m³ 3067 lb/yd³ |
| Nominale dichtheid (standaard hefbereik) | 1820 kg/m³ 3067 lb/yd³ |
| Type uitrustingsstuk | Vastgepend Vastgepend |
| Toepassing | Rots Rots |
Rots 27,5 m³ (36 yd³) - 596-5340
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Laadbakbreedte
- 246 in
- 6,240 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Overzicht
LWL laadbak
27,5 m³ (36 yd³) rotsbak voor de wiellader 995. Beschikbare laadbaktanden: steenkool, extreem schurende werking, grote schurende werking, grote schurende werking ARM, zwaar gebruik, zware penetratie. Neem contact op met uw dealer voor meer informatie over extra opties voor slijtagebescherming.
Productspecificaties voor 27,5 m³ (36 yd³) - 596-5340
Vergelijk 27,5 m³ (36 yd³) - 596-5340 met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - lader
27,5 m³ (36 yd³) - 596-5340
Geselecteerd
- Laadbakbreedte
- 246 in
- 6,240 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
26 m³ (34 yd³) - 596-5330
- Laadbakbreedte
- 6,240 mm
- 246 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
24,5 m³ (32 yd³) - 627-8404
- Laadbakbreedte
- 6,240 mm
- 246 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys