| Laadbakbreedte | 190 in 4,824 mm |
| Type rand | Spade Spade |
| GET-stijl | Advansys Advansys |
| Laadbakgewicht | 22,855 lb 10,367 kg |
| Capaciteit | 14.5 m³ 19 yd³ |
| Nominale dichtheid (groot hefbereik) | 1462 kg/m³ 2465 lb/yd³ |
| Nominale dichtheid (standaard hefbereik) | 1703 kg/m³ 2870 lb/yd³ |
| Toepassing | Rots Rots |
| Type uitrustingsstuk | Vastgepend Vastgepend |
Rots 14,5 m³ (19 yd³) - 634-0066
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Laadbakbreedte
- 190 in
- 4,824 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Overzicht
LWL laadbak
14,5 m³ (19 yd³) rotsbak voor de wiellader 992. Beschikbare laadbaktanden: steenkool, algemeen gebruik, grote schurende werking, grote schurende werking ARM, zwaar gebruik, zwaar gebruik ARM, zware penetratie. Neem contact op met uw dealer voor meer informatie over extra opties voor slijtagebescherming.
Productspecificaties voor 14,5 m³ (19 yd³) - 634-0066
Vergelijk 14,5 m³ (19 yd³) - 634-0066 met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - lader
14,5 m³ (19 yd³) - 634-0066
Geselecteerd
- Laadbakbreedte
- 190 in
- 4,824 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
13,8 m³ (18 yd³) - 631-8972
- Laadbakbreedte
- 4,824 mm
- 190 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
12,2 m³ (16 yd³) - 631-8971
- Laadbakbreedte
- 4,824 mm
- 190 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys