| Capaciteit | 2.5 yd³ 1.91 m³ |
| Gewicht | 3728 lb 1691 kg |
| Stortzijde | Links Links |
| Totale breedte | 122.2 in 3105 mm |
| Totale lengte | 54.6 in 1388 mm |
| Totale hoogte | 43.2 in 1097 mm |
| Storthoek | 75 graden 75 graden |
| Snelle verbinding | Aan/uit draaien Aan/uit draaien |
| Type interface | Fusion™-koppeling Fusion™-koppeling |
| Vereiste hydrauliek | 3e functie 3e functie |
Zijkiepbakken 1,91 m³ (2.5 yd³), Fusion™-koppeling, links
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Capaciteit
- 2.5 yd³
- 1.91 m³
- Gewicht
- 3728 lb
- 1691 kg
- Stortzijde
- Links
- Links
Overzicht
Voor het zware werk met steenbrokken zijn er zijkiepbakken met een puinrek, V-type messen en tanden leverbaar.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 1,91 m³ (2.5 yd³), Fusion™-koppeling, links
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts