| Breedte | 108 in 2750 mm |
| Hoogte | 57.6 in 1462 mm |
| Gewicht | 2663.2 lb 1208 kg |
| Lengte | 55.2 in 1403 mm |
| Capaciteit | 4.2 yd³ 3.2 m³ |
| Dikte van basisrand | 1 in 25 mm |
| Dikte van mes | 1 in 25 mm |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
Zand- en grindbakken 3,2 m³ (4.2 yd³), vastgepend, basisrand, 23.5R25-banden
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 108 in
- 2750 mm
- Hoogte
- 57.6 in
- 1462 mm
- Gewicht
- 2663.2 lb
- 1208 kg
Overzicht
Zand- en grindbakken zijn ontworpen voor aggregaatopslag in laadtoepassingen in fabrieken met eensoortige materialen.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 3,2 m³ (4.2 yd³), vastgepend, basisrand, 23.5R25-banden
Vergelijk 3,2 m³ (4.2 yd³), vastgepend, basisrand, 23.5R25-banden met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - lader
3,2 m³ (4.2 yd³), vastgepend, basisrand, 23.5R25-banden
Geselecteerd
- Breedte
- 108 in
- 2750 mm
- Hoogte
- 57.6 in
- 1462 mm
- Gewicht
- 2663.2 lb
- 1208 kg
Laadbakken - lader
3,2 m3 (4,2 yd3), penbevestiging, aanboutbaar mes
- Breedte
- 108 in
- 2743 mm
- Hoogte
- 56.7 in
- 1487 mm
- Gewicht
- 2758 lb
- 1345 kg
Laadbakken - lader
3.2 m³ (4.2 yd³), Fusion™ koppeling, basisrand, 23.5R25-banden
- Breedte
- 108 in
- 2750 mm
- Hoogte
- 57.6 in
- 1462 mm
- Gewicht
- 2647.7 lb
- 1201 kg
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts