| Laadbakbreedte | 5,080 mm 200 in |
| Type rand | Gekartelde spade Gekartelde spade |
| GET-stijl | Niet van toepassing Niet van toepassing |
| Laadbakgewicht | 13,914 kg 30,675 lb |
| Capaciteit | 14.9 m³ 19.5 yd³ |
| Nominale dichtheid (groot hefbereik) | 1673 kg/m³ 2820 lb/yd³ |
| Nominale dichtheid (standaard hefbereik) | 3080 lb/yd³ 1827 kg/m³ |
| Type uitrustingsstuk | Vastgepend Vastgepend |
| Toepassing | Rots Rots |
Rots 14,9 m³ (19.5 yd³) - 316-5870
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Laadbakbreedte
- 5,080 mm
- 200 in
- Type rand
- Gekartelde spade
- Gekartelde spade
- GET-stijl
- Niet van toepassing
- Niet van toepassing
Overzicht
LWL laadbak
14,9 m³ (19.5 yd³) steenkoolbak voor de wiellader 993. Neem contact op met uw dealer voor meer informatie over extra opties voor slijtagebescherming.
Productspecificaties voor 14,9 m³ (19.5 yd³) - 316-5870
Vergelijk 14,9 m³ (19.5 yd³) - 316-5870 met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - lader
14,9 m³ (19.5 yd³) - 316-5870
Geselecteerd
- Laadbakbreedte
- 5,080 mm
- 200 in
- Type rand
- Gekartelde spade
- Gekartelde spade
- GET-stijl
- Niet van toepassing
- Niet van toepassing
Laadbakken - lader
13,8 m³ (18 yd³) - 630-2420
- Laadbakbreedte
- 200 in
- 5,080 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
12,2 m³ (16 yd³) - 630-2439
- Laadbakbreedte
- 200 in
- 5,080 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys