| Laadbakbreedte | 200 in 5,080 mm |
| Type rand | Spade Spade |
| GET-stijl | Advansys Advansys |
| Laadbakgewicht | 13,564 kg 29,904 lb |
| Capaciteit | 15.3 m³ 20 yd³ |
| Nominale dichtheid (groot hefbereik) | 1833 kg/m³ 3090 lb/yd³ |
| Nominale dichtheid (standaard hefbereik) | 2008 kg/m³ 3385 lb/yd³ |
| Type uitrustingsstuk | Vastgepend Vastgepend |
| Toepassing | Rots Rots |
Rots 15,3 m³ (20 yd³) - 631-5554
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Laadbakbreedte
- 200 in
- 5,080 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Overzicht
LWL laadbak
15,3 m³ (20 yd³) rotsbak voor de wiellader 993. Beschikbare laadbaktanden: steenkool, algemeen gebruik, grote schurende werking, grote schurende werking ARM, zwaar gebruik, zwaar gebruik ARM, zware penetratie. Neem contact op met uw dealer voor meer informatie over extra opties voor slijtagebescherming.
Productspecificaties voor 15,3 m³ (20 yd³) - 631-5554
Vergelijk 15,3 m³ (20 yd³) - 631-5554 met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - lader
15,3 m³ (20 yd³) - 631-5554
Geselecteerd
- Laadbakbreedte
- 200 in
- 5,080 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
13 m³ (17 yd³) - 636-2590
- Laadbakbreedte
- 200 in
- 5,080 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
14,5 m³ (19 yd³) - 640-5150
- Laadbakbreedte
- 5,080 mm
- 200 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys