| Laadbakbreedte | 4,824 mm 190 in |
| Type rand | Spade Spade |
| GET-stijl | Advansys Advansys |
| Laadbakgewicht | 21,129 lb 9,584 kg |
| Capaciteit | 12.2 m³ 16 yd³ |
| Nominale dichtheid (groot hefbereik) | 3035 lb/yd³ 1801 kg/m³ |
| Nominale dichtheid (standaard hefbereik) | 2088 kg/m³ 3520 lb/yd³ |
| Toepassing | Rots Rots |
| Type uitrustingsstuk | Vastgepend Vastgepend |
Rots 12,2 m³ (16 yd³) - 631-8971
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Laadbakbreedte
- 4,824 mm
- 190 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Overzicht
LWL laadbak
12,2 m³ (16 yd³) rotsbak voor de wiellader 992. Beschikbare laadbaktanden: steenkool, algemeen gebruik, grote schurende werking, grote schurende werking ARM, zwaar gebruik, zwaar gebruik ARM, zware penetratie. Neem contact op met uw dealer voor meer informatie over extra opties voor slijtagebescherming.
Productspecificaties voor 12,2 m³ (16 yd³) - 631-8971
Vergelijk 12,2 m³ (16 yd³) - 631-8971 met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - lader
12,2 m³ (16 yd³) - 631-8971
Geselecteerd
- Laadbakbreedte
- 4,824 mm
- 190 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
14,5 m³ (19 yd³) - 634-0066
- Laadbakbreedte
- 190 in
- 4,824 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
26 m³ (34 yd³) - 596-5330
- Laadbakbreedte
- 6,240 mm
- 246 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys