| Laadbakbreedte | 246 in 6,240 mm |
| Type rand | Spade Spade |
| GET-stijl | Advansys Advansys |
| Laadbakgewicht | 43,407 lb 19,689 kg |
| Capaciteit | 19.1 m³ 25 yd³ |
| Nominale dichtheid (groot hefbereik) | 4698 lb/yd³ 2787 kg/m³ |
| Nominale dichtheid (standaard hefbereik) | 4698 lb/yd³ 2787 kg/m³ |
| Toepassing | Rots Rots |
| Type uitrustingsstuk | Vastgepend Vastgepend |
Rots 19,1 m³ (25 yd³) - 624-1226
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Laadbakbreedte
- 246 in
- 6,240 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Overzicht
LWL laadbak
19,1 m³ (25 yd³) rotsbak voor de wiellader 995. Beschikbare laadbaktanden: steenkool, extreem schurende werking, grote schurende werking, grote schurende werking ARM, zwaar gebruik, zware penetratie. Neem contact op met uw dealer voor meer informatie over extra opties voor slijtagebescherming.
Productspecificaties voor 19,1 m³ (25 yd³) - 624-1226
Vergelijk 19,1 m³ (25 yd³) - 624-1226 met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - lader
19,1 m³ (25 yd³) - 624-1226
Geselecteerd
- Laadbakbreedte
- 246 in
- 6,240 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
24,5 m³ (32 yd³) - 627-8404
- Laadbakbreedte
- 6,240 mm
- 246 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
21,4 m³ (28 yd³) - 624-1230
- Laadbakbreedte
- 6,240 mm
- 246 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys