| Laadbakbreedte | 5,080 mm 200 in |
| Type rand | Spade Spade |
| GET-stijl | Advansys Advansys |
| Laadbakgewicht | 29,291 lb 13,286 kg |
| Capaciteit | 14.5 m³ 19 yd³ |
| Nominale dichtheid (groot hefbereik) | 1949 kg/m³ 3285 lb/yd³ |
| Nominale dichtheid (standaard hefbereik) | 3600 lb/yd³ 2136 kg/m³ |
| Toepassing | Rots Rots |
| Type uitrustingsstuk | Vastgepend Vastgepend |
Rots 14,5 m³ (19 yd³) - 640-5150
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Laadbakbreedte
- 5,080 mm
- 200 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Overzicht
LWL laadbak
14,5 m³ (19 yd³) steenkoolbak voor de wiellader 993. Beschikbare laadbaktanden: steenkool, algemeen gebruik, grote schurende werking, grote schurende werking ARM, zwaar gebruik, zwaar gebruik ARM, zware penetratie. Neem contact op met uw dealer voor meer informatie over extra opties voor slijtagebescherming.
Productspecificaties voor 14,5 m³ (19 yd³) - 640-5150
Vergelijk 14,5 m³ (19 yd³) - 640-5150 met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - lader
14,5 m³ (19 yd³) - 640-5150
Geselecteerd
- Laadbakbreedte
- 5,080 mm
- 200 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
15,3 m³ (20 yd³) - 631-5554
- Laadbakbreedte
- 200 in
- 5,080 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
13 m³ (17 yd³) - 630-4952
- Laadbakbreedte
- 190 in
- 4,824 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys