| Laadbakbreedte | 4,824 mm 190 in |
| Type rand | Spade Spade |
| GET-stijl | Advansys Advansys |
| Laadbakgewicht | 10,126 kg 22,324 lb |
| Capaciteit | 18 yd³ 13.8 m³ |
| Nominale dichtheid (groot hefbereik) | 1563 kg/m³ 2635 lb/yd³ |
| Nominale dichtheid (standaard hefbereik) | 1815 kg/m³ 3060 lb/yd³ |
| Toepassing | Rots Rots |
| Type uitrustingsstuk | Vastgepend Vastgepend |
Rots 13,8 m³ (18 yd³) - 631-8972
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Laadbakbreedte
- 4,824 mm
- 190 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Overzicht
LWL laadbak
13,8 m³ (18 yd³) rotsbak voor de wiellader 992. Beschikbare laadbaktanden: steenkool, algemeen gebruik, grote schurende werking, grote schurende werking ARM, zwaar gebruik, zwaar gebruik ARM, zware penetratie. Neem contact op met uw dealer voor meer informatie over extra opties voor slijtagebescherming.
Productspecificaties voor 13,8 m³ (18 yd³) - 631-8972
Vergelijk 13,8 m³ (18 yd³) - 631-8972 met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - lader
13,8 m³ (18 yd³) - 631-8972
Geselecteerd
- Laadbakbreedte
- 4,824 mm
- 190 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
11,5 m³ (15 yd³) - 630-4951
- Laadbakbreedte
- 4,824 mm
- 190 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
14,5 m³ (19 yd³) - 634-0066
- Laadbakbreedte
- 190 in
- 4,824 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys