| Laadbakbreedte | 4,995 mm 197 in |
| Type rand | Recht Recht |
| GET-stijl | BOCE BOCE |
| Laadbakgewicht | 11,288 kg 24,886 lb |
| Capaciteit | 17.6 m³ 23 yd³ |
| Nominale dichtheid (groot hefbereik) | 2077 lb/yd³ 1232 kg/m³ |
| Nominale dichtheid (standaard hefbereik) | 2415 lb/yd³ 1433 kg/m³ |
| Toepassing | Universeel Universeel |
| Type uitrustingsstuk | Vastgepend Vastgepend |
Universele laadbakken 17,6 m³ (23 yd³) - 557-8050
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Laadbakbreedte
- 4,995 mm
- 197 in
- Type rand
- Recht
- Recht
- GET-stijl
- BOCE
- BOCE
Overzicht
LWL laadbak
17,6 m³ (23 yd³) laadbak voor algemeen gebruik voor de wiellader 992. Neem contact op met uw dealer voor meer informatie over extra opties voor slijtagebescherming.
Productspecificaties voor 17,6 m³ (23 yd³) - 557-8050
Vergelijk 17,6 m³ (23 yd³) - 557-8050 met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - lader
17,6 m³ (23 yd³) - 557-8050
Geselecteerd
- Laadbakbreedte
- 4,995 mm
- 197 in
- Type rand
- Recht
- Recht
- GET-stijl
- BOCE
- BOCE
Laadbakken - lader
Laadbak voor algemeen gebruik van 3,3 m³ (4,25 yd³) van de Performance-serie
- Interface
- Fusion
- Fusion
- Breedte
- 114 in
- 2894 mm
- Gewicht
- 3294 lb
- 1494 kg
Laadbakken - lader
Universele laadbak van 3,1 m³ (4,00 yd³) van de Performance-serie
- Interface
- Te gebruiken als vastgepende koppeling of met Cat penkoppeling
- Te gebruiken als vastgepende koppeling of met Cat penkoppeling
- Breedte
- 72 in
- 2894 mm
- Gewicht
- 3274 lb
- 724 kg