| Laadbakbreedte | 200 in 5,080 mm |
| Type rand | Spade Spade |
| GET-stijl | Advansys Advansys |
| Laadbakgewicht | 28,504 lb 12,929 kg |
| Capaciteit | 13.8 m³ 18 yd³ |
| Nominale dichtheid (groot hefbereik) | 3055 lb/yd³ 1812 kg/m³ |
| Nominale dichtheid (standaard hefbereik) | 3333 lb/yd³ 1977 kg/m³ |
| Toepassing | Rots Rots |
| Type uitrustingsstuk | Vastgepend Vastgepend |
Rots 13,8 m³ (18 yd³) - 630-2420
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Laadbakbreedte
- 200 in
- 5,080 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Overzicht
LWL laadbak
13,8 m³ (18 yd³) rotsbak voor de wiellader 993. Beschikbare laadbaktanden: steenkool, algemeen gebruik, grote schurende werking, grote schurende werking ARM, zwaar gebruik, zwaar gebruik ARM, zware penetratie. Neem contact op met uw dealer voor meer informatie over extra opties voor slijtagebescherming.
Productspecificaties voor 13,8 m³ (18 yd³) - 630-2420
Vergelijk 13,8 m³ (18 yd³) - 630-2420 met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - lader
13,8 m³ (18 yd³) - 630-2420
Geselecteerd
- Laadbakbreedte
- 200 in
- 5,080 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
14,9 m³ (19.5 yd³) - 316-5870
- Laadbakbreedte
- 5,080 mm
- 200 in
- Type rand
- Gekartelde spade
- Gekartelde spade
- GET-stijl
- Niet van toepassing
- Niet van toepassing
Laadbakken - lader
12,2 m³ (16 yd³) - 630-2439
- Laadbakbreedte
- 200 in
- 5,080 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys