| Laadbakbreedte | 6,240 mm 246 in |
| Type rand | Spade Spade |
| GET-stijl | Advansys Advansys |
| Laadbakgewicht | 46,989 lb 21,314 kg |
| Capaciteit | 30 yd³ 22.9 m³ |
| Nominale dichtheid (groot hefbereik) | 3795 lb/yd³ 2251 kg/m³ |
| Nominale dichtheid (standaard hefbereik) | 3795 lb/yd³ 2251 kg/m³ |
| Toepassing | Rots Rots |
| Type uitrustingsstuk | Vastgepend Vastgepend |
Rots 22,9 m³ (30 yd³) - 624-1231
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Laadbakbreedte
- 6,240 mm
- 246 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Overzicht
LWL laadbak
22,9 m³ (30 yd³) rotsbak voor de wiellader 995. Beschikbare laadbaktanden: steenkool, extreem schurende werking, grote schurende werking, grote schurende werking ARM, zwaar gebruik, zware penetratie. Neem contact op met uw dealer voor meer informatie over extra opties voor slijtagebescherming.
Productspecificaties voor 22,9 m³ (30 yd³) - 624-1231
Vergelijk 22,9 m³ (30 yd³) - 624-1231 met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - lader
22,9 m³ (30 yd³) - 624-1231
Geselecteerd
- Laadbakbreedte
- 6,240 mm
- 246 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
21,4 m³ (28 yd³) - 624-1230
- Laadbakbreedte
- 6,240 mm
- 246 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
Steenbak 2,9 m³ (3,75 yd³)