| Laadbakbreedte | 4,824 mm 190 in |
| Type rand | Spade Spade |
| GET-stijl | Advansys Advansys |
| Laadbakgewicht | 10,889 kg 24,006 lb |
| Capaciteit | 16.1 m³ 21 yd³ |
| Nominale dichtheid (groot hefbereik) | 2143 lb/yd³ 1271 kg/m³ |
| Nominale dichtheid (standaard hefbereik) | 1440 kg/m³ 2428 lb/yd³ |
| Toepassing | Rots Rots |
| Type uitrustingsstuk | Vastgepend Vastgepend |
Rots 16,1 m³ (21 yd³) - 634-0132
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Laadbakbreedte
- 4,824 mm
- 190 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Overzicht
LWL laadbak
16,1 m³ (21 yd³) rotsbak voor de wiellader 992. Beschikbare laadbaktanden: steenkool, algemeen gebruik, grote schurende werking, grote schurende werking ARM, zwaar gebruik, zwaar gebruik ARM, zware penetratie. Neem contact op met uw dealer voor meer informatie over extra opties voor slijtagebescherming.
Productspecificaties voor 16,1 m³ (21 yd³) - 634-0132
Vergelijk 16,1 m³ (21 yd³) - 634-0132 met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - lader
16,1 m³ (21 yd³) - 634-0132
Geselecteerd
- Laadbakbreedte
- 4,824 mm
- 190 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
13 m³ (17 yd³) - 630-4952
- Laadbakbreedte
- 190 in
- 4,824 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
11,5 m³ (15 yd³) - 630-4951
- Laadbakbreedte
- 4,824 mm
- 190 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys