| Laadbakbreedte | 200 in 5,080 mm |
| Type rand | Spade Spade |
| GET-stijl | Advansys Advansys |
| Laadbakgewicht | 28,010 lb 12,705 kg |
| Capaciteit | 13 m³ 17 yd³ |
| Nominale dichtheid (groot hefbereik) | 3750 lb/yd³ 2225 kg/m³ |
| Nominale dichtheid (standaard hefbereik) | 2429 kg/m³ 4095 lb/yd³ |
| Type uitrustingsstuk | Vastgepend Vastgepend |
| Toepassing | Rots Rots |
Rots 13 m³ (17 yd³) - 636-2590
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Laadbakbreedte
- 200 in
- 5,080 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Overzicht
LWL laadbak
13 m³ (17 yd³) rotsbak voor de wiellader 993. Beschikbare laadbaktanden: steenkool, algemeen gebruik, grote schurende werking, grote schurende werking ARM, zwaar gebruik, zwaar gebruik ARM, zware penetratie. Neem contact op met uw dealer voor meer informatie over extra opties voor slijtagebescherming.
Productspecificaties voor 13 m³ (17 yd³) - 636-2590
Vergelijk 13 m³ (17 yd³) - 636-2590 met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - lader
13 m³ (17 yd³) - 636-2590
Geselecteerd
- Laadbakbreedte
- 200 in
- 5,080 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
12,2 m³ (16 yd³) - 630-2439
- Laadbakbreedte
- 200 in
- 5,080 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
15,3 m³ (20 yd³) - 631-5554
- Laadbakbreedte
- 200 in
- 5,080 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys