| Breedte | 100.4 in 2550 mm |
| Hoogte | 50.2 in 1274 mm |
| Gewicht | 3123.9 lb 1417 kg |
| Lengte | 47.8 in 1213 mm |
| Type interface | Fusion™-koppeling Fusion™-koppeling |
| Capaciteit | 2.7 yd³ 2.1 m³ |
| Dikte van basisrand | 1 in 25 mm |
| Dikte van mes | 1 in 25 mm |
| Kaakopening | 44.6 in 1134 mm |
| Klemhoek | 71 graden 71 graden |
| Vereiste hydrauliek | 3e functie 3e functie |
Multifunctionele bakken 2,1 m3 (2,7 yd3), Fusion™-koppeling, BOCE
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 100.4 in
- 2550 mm
- Hoogte
- 50.2 in
- 1274 mm
- Gewicht
- 3123.9 lb
- 1417 kg
Overzicht
Uitstekende veelzijdigheid voor herverwerking, klemmen, dozeren, egaliseren, nivelleren en leegstorten.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 2,1 m3 (2,7 yd3), Fusion™-koppeling, BOCE
Vergelijk 2,1 m3 (2,7 yd3), Fusion™-koppeling, BOCE met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - lader
2,1 m3 (2,7 yd3), Fusion™-koppeling, BOCE
Geselecteerd
- Breedte
- 100.4 in
- 2550 mm
- Hoogte
- 50.2 in
- 1274 mm
- Gewicht
- 3123.9 lb
- 1417 kg
Laadbakken - lader
2,1 m3 (2,7 yd3), met penbevestiging, aanboutbaar mes
- Breedte
- 100.4 in
- 2550 mm
- Hoogte
- 50.2 in
- 1274 mm
- Gewicht
- 3172.4 lb
- 1439 kg
Laadbakken - lader
2,7 m3 (3,5 yd3), met penbevestiging, aanboutbaar mes
- Breedte
- 108.3 in
- 2750 mm
- Hoogte
- 52.6 in
- 1337 mm
- Gewicht
- 3498.7 lb
- 1587 kg
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
In een studio gemaakt
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Kleine wiellader multifunctionele bak achter meevoeren werking
Kleine wiellader multifunctionele bak grind laden