| Laadbakbreedte | 6,240 mm 246 in |
| Type rand | Spade Spade |
| GET-stijl | Advansys Advansys |
| Laadbakgewicht | 48,960 lb 22,208 kg |
| Capaciteit | 26 m³ 34 yd³ |
| Nominale dichtheid (groot hefbereik) | 3285 lb/yd³ 1949 kg/m³ |
| Nominale dichtheid (standaard hefbereik) | 3285 lb/yd³ 1949 kg/m³ |
| Toepassing | Rots Rots |
| Type uitrustingsstuk | Vastgepend Vastgepend |
Rots 26 m³ (34 yd³) - 596-5330
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Laadbakbreedte
- 6,240 mm
- 246 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Overzicht
LWL laadbak
26 m³ (34 yd³) rotsbak voor de wiellader 995. Beschikbare laadbaktanden: steenkool, extreem schurende werking, grote schurende werking, grote schurende werking ARM, zwaar gebruik, zware penetratie. Neem contact op met uw dealer voor meer informatie over extra opties voor slijtagebescherming.
Productspecificaties voor 26 m³ (34 yd³) - 596-5330
Vergelijk 26 m³ (34 yd³) - 596-5330 met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - lader
26 m³ (34 yd³) - 596-5330
Geselecteerd
- Laadbakbreedte
- 6,240 mm
- 246 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
12,2 m³ (16 yd³) - 631-8971
- Laadbakbreedte
- 4,824 mm
- 190 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
27,5 m³ (36 yd³) - 596-5340
- Laadbakbreedte
- 246 in
- 6,240 mm
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys