| Laadbakbreedte | 4,824 mm 190 in |
| Type rand | Spade Spade |
| GET-stijl | Advansys Advansys |
| Laadbakgewicht | 9,296 kg 20,494 lb |
| Capaciteit | 15 yd³ 11.5 m³ |
| Nominale dichtheid (groot hefbereik) | 1946 kg/m³ 3280 lb/yd³ |
| Nominale dichtheid (standaard hefbereik) | 3795 lb/yd³ 2251 kg/m³ |
| Type uitrustingsstuk | Vastgepend Vastgepend |
| Toepassing | Rots Rots |
Rots 11,5 m³ (15 yd³) - 630-4951
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Laadbakbreedte
- 4,824 mm
- 190 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Overzicht
LWL laadbak
11,5 m³ (15 yd³) rotsbak voor de wiellader 992. Beschikbare laadbaktanden: steenkool, algemeen gebruik, grote schurende werking, grote schurende werking ARM, zwaar gebruik, zwaar gebruik ARM, zware penetratie. Neem contact op met uw dealer voor meer informatie over extra opties voor slijtagebescherming.
Productspecificaties voor 11,5 m³ (15 yd³) - 630-4951
Vergelijk 11,5 m³ (15 yd³) - 630-4951 met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - lader
11,5 m³ (15 yd³) - 630-4951
Geselecteerd
- Laadbakbreedte
- 4,824 mm
- 190 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
16,1 m³ (21 yd³) - 634-0132
- Laadbakbreedte
- 4,824 mm
- 190 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys
Laadbakken - lader
13,8 m³ (18 yd³) - 631-8972
- Laadbakbreedte
- 4,824 mm
- 190 in
- Type rand
- Spade
- Spade
- GET-stijl
- Advansys
- Advansys