Overzicht
Zand- en grindbakken zijn ontworpen voor aggregaatopslag in laadtoepassingen in fabrieken met eensoortige materialen.
Belangrijke specificaties
Zand- en grindbakken zijn ontworpen voor aggregaatopslag in laadtoepassingen in fabrieken met eensoortige materialen.
Weergave 1-6 van 9
| Breedte | 108 in 2750 mm |
| Hoogte | 57.6 in 1462 mm |
| Gewicht | 2647.7 lb 1201 kg |
| Lengte | 55.4 in 1406 mm |
| Capaciteit | 4.2 yd³ 3.2 m³ |
| Dikte van basisrand | 1 in 25 mm |
| Dikte van mes | 1 in 25 mm |
| Type interface | Fusion koppeling Fusion koppeling |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts