| Breedte | 108.3 in 2750 mm |
| Hoogte | 52.6 in 1337 mm |
| Gewicht | 3498.7 lb 1587 kg |
| Lengte | 55.7 in 1415 mm |
| Type interface | Vastgepend Vastgepend |
| Capaciteit | 3.5 yd³ 2.7 m³ |
| Dikte van basisrand | 1 in 25 mm |
| Dikte van mes | 1 in 25 mm |
| Kaakopening | 44.6 in 1134 mm |
| Klemhoek | 71 graden 71 graden |
| Vereiste hydrauliek | 3e functie 3e functie |
Multifunctionele bakken 2,7 m3 (3,5 yd3), met penbevestiging, aanboutbaar mes
Prijsopgave aanvragen Nu winkelenBelangrijke specificaties
- Breedte
- 108.3 in
- 2750 mm
- Hoogte
- 52.6 in
- 1337 mm
- Gewicht
- 3498.7 lb
- 1587 kg
Overzicht
Uitstekende veelzijdigheid voor herverwerking, klemmen, dozeren, egaliseren, nivelleren en leegstorten.
Kenmerken in één oogopslag
Productspecificaties voor 2,7 m3 (3,5 yd3), met penbevestiging, aanboutbaar mes
Vergelijk 2,7 m3 (3,5 yd3), met penbevestiging, aanboutbaar mes met vaak vergeleken producten.
Laadbakken - lader
2,7 m3 (3,5 yd3), met penbevestiging, aanboutbaar mes
Geselecteerd
- Breedte
- 108.3 in
- 2750 mm
- Hoogte
- 52.6 in
- 1337 mm
- Gewicht
- 3498.7 lb
- 1587 kg
Laadbakken - lader
2,1 m3 (2,7 yd3), Fusion™-koppeling, BOCE
- Breedte
- 100.4 in
- 2550 mm
- Hoogte
- 50.2 in
- 1274 mm
- Gewicht
- 3123.9 lb
- 1417 kg
Laadbakken - lader
2,7 m3 (3,5 yd3), Fusion™-koppeling, BOCE
- Breedte
- 108.3 in
- 2750 mm
- Hoogte
- 52.6 in
- 1337 mm
- Gewicht
- 3443.6 lb
- 1562 kg
assignment Productbrochures enz. kunnen worden gedownload!
Caterpillar productbrochures en andere informatieve documenten zijn beschikbaar voor uw groeiende bedrijf.
Mediagalerij
Foto's
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts
Kleine wiellader multifunctionele bak achter meevoeren werking
Kleine wiellader multifunctionele bak grind laden
Bekijk actuele aanbiedingen voor 2,7 m3 (3,5 yd3), met penbevestiging, aanboutbaar mes
Meer aanbiedingen bekijken