Overzicht
De universele laadbakken met vlakke bodem uit de Performance-serie maken gebruik van een lange, vlakke bodem die zorgt voor betere resultaten tijdens het naar achteren slepen en nivelleren.
Belangrijke specificaties
De universele laadbakken met vlakke bodem uit de Performance-serie maken gebruik van een lange, vlakke bodem die zorgt voor betere resultaten tijdens het naar achteren slepen en nivelleren.
Weergave 1-6 van 4
| Breedte | 107.4 in 2727 mm |
| Hoogte | 53.5 in 1358 mm |
| Gewicht | 2541.9 lb 1153 kg |
| Lengte | 52.4 in 1331 mm |
| Capaciteit | 3.2 yd³ 2.5 m³ |
| Dikte van basisrand | 1 in 25 mm |
| Dikte van mes | 1 in 25 mm |
| Type interface | HPL-ISO-koppeling HPL-ISO-koppeling |
Studiofoto
Vooraanzicht
Bovenaanzicht
Aanzicht links
Achteraanzicht
Onderaanzicht
Aanzicht rechts