| Szerokość | 108 in 2735 mm |
| Wysokość | 56.7 in 1414 mm |
| Masa | 2758 lb 1171 kg |
| Długość | 56.2 in 1406 mm |
| Pojemność | 3.8 yd³ 2.9 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 1 in 25 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 1 in 25 mm |
| Typ adaptera | Złącze osprzętu Fusion Złącze osprzętu Fusion |
Łyżki do piasku i żwiru 2,9 m3 (3,8 jarda sześciennego), złącze osprzętu Fusion™
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 108 in
- 2735 mm
- Wysokość
- 56.7 in
- 1414 mm
- Masa
- 2758 lb
- 1171 kg
Podsumowanie
Łyżki do piasku i żwiru zostały zaprojektowane z myślą o przeładunku kruszywa w dużych ilościach.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 2,9 m3 (3,8 jarda sześciennego), złącze osprzętu Fusion™
Zobacz, jak 2,9 m3 (3,8 jarda sześciennego), złącze osprzętu Fusion™ wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki — ładowarka
2,9 m3 (3,8 jarda sześciennego), złącze osprzętu Fusion™
Wybrano
- Szerokość
- 108 in
- 2735 mm
- Wysokość
- 56.7 in
- 1414 mm
- Masa
- 2758 lb
- 1171 kg
Łyżki — ładowarka
2,9 m3 (3,8 jarda sześciennego), złącze Fusion™, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 108 in
- 2743 mm
- Wysokość
- 56.7 in
- 1439 mm
- Masa
- 2758 lb
- 1308 kg
Łyżki — ładowarka
2,9 m3 (3,8 jarda sześciennego), mocowanie sworzniowe, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 108 in
- 2743 mm
- Wysokość
- 56.7 in
- 1439 mm
- Masa
- 2758 lb
- 1315 kg
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony