Podsumowanie
Łyżki standardowe z płaskim spodem z serii Performance mają długi, płaski spód, który zapewnia lepsze wyniki podczas przeciągania materiału do tyłu i równania.
Najważniejsze dane
Łyżki standardowe z płaskim spodem z serii Performance mają długi, płaski spód, który zapewnia lepsze wyniki podczas przeciągania materiału do tyłu i równania.
Wyświetlanie 1-6 z 4
| Szerokość | 107.4 in 2727 mm |
| Wysokość | 56.7 in 1439 mm |
| Masa | 2846.2 lb 1291 kg |
| Długość | 56.9 in 1445 mm |
| Pojemność | 3.8 yd³ 2.9 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 1 in 25 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 1 in 25 mm |
| Typ adaptera | Złącze osprzętu Fusion™ Złącze osprzętu Fusion™ |
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony