| Szerokość | 116 in 2950 mm |
| Wysokość | 51.7 in 1314 mm |
| Masa | 2491.2 lb 1130 kg |
| Długość | 51.7 in 1313 mm |
| Pojemność | 3.4 yd³ 2.6 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 1 in 25 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 1 in 25 mm |
| Typ adaptera | Złącze Fusion Złącze Fusion |
Łyżki standardowe o zwiększonej wydajności 2,6 m³ (3,4 yd³), złącze osprzętu Fusion™, przykręcana krawędź tnąca
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 116 in
- 2950 mm
- Wysokość
- 51.7 in
- 1314 mm
- Masa
- 2491.2 lb
- 1130 kg
Podsumowanie
Łyżki standardowe z serii Performance zapewniają wyższe współczynniki napełnienia i utrzymywanie materiału w zastosowaniach związanych z załadunkiem i przenoszeniem, jak również z równaniem, poziomowaniem i zrzutem w szerokiej gamie zadań i materiałów.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 2,6 m³ (3,4 yd³), złącze osprzętu Fusion™, przykręcana krawędź tnąca
Zobacz, jak 2,6 m³ (3,4 yd³), złącze osprzętu Fusion™, przykręcana krawędź tnąca wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki — ładowarka
2,6 m³ (3,4 yd³), złącze osprzętu Fusion™, przykręcana krawędź tnąca
Wybrano
- Szerokość
- 116 in
- 2950 mm
- Wysokość
- 51.7 in
- 1314 mm
- Masa
- 2491.2 lb
- 1130 kg
Łyżki — ładowarka
2,6 m3 (3,4 jarda sześciennego), złącze osprzętu IT
- Szerokość
- 108.3 in
- 2751 mm
- Wysokość
- 45.7 in
- 1160 mm
- Masa
- 2442.7 lb
- 1108 kg
Łyżki — ładowarka
2,6 m³ (3,4 yd³), złącze osprzętu ISO, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 116 in
- 2950 mm
- Wysokość
- 51.7 in
- 1314 mm
- Masa
- 2387.6 lb
- 1083 kg
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Skorzystaj z naszych aktualnych ofert dla 2,6 m³ (3,4 yd³), złącze osprzętu Fusion™, przykręcana krawędź tnąca
Zobacz więcej ofert