Podsumowanie
Większa wysokość zrzutu oznacza większą wydajność podczas załadunku.
Najważniejsze dane
Wyświetlanie 1-6 z 10
| Szerokość | 119.4 in 3032 mm |
| Wysokość | 68.3 in 1736 mm |
| Masa | 3992.6 lb 1811 kg |
| Długość | 76.6 in 1945 mm |
| Pojemność | 5.4 yd³ 4.1 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 1.6 in 40 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 1.2 in 30 mm |
| Typ adaptera | Mocowanie sworzniowe Mocowanie sworzniowe |
| Wymagany układ hydrauliczny | 3. zawór 3. zawór |
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony