Podsumowanie
Doskonała uniwersalność: przewożenie, chwytanie, spychanie, równanie, profilowanie i zrzucanie materiału.
Najważniejsze dane
Doskonała uniwersalność: przewożenie, chwytanie, spychanie, równanie, profilowanie i zrzucanie materiału.
Wyświetlanie 1-6 z 4
| Szerokość | 108.3 in 2750 mm |
| Wysokość | 52.6 in 1337 mm |
| Masa | 3498.7 lb 1587 kg |
| Długość | 55.7 in 1415 mm |
| Typ adaptera | Mocowanie sworzniowe Mocowanie sworzniowe |
| Pojemność | 3.5 yd³ 2.7 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 1 in 25 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 1 in 25 mm |
| Rozwarcie szczęki | 44.6 in 1134 mm |
| Kąt chwytania | 71 stopni 71 stopni |
| Wymagany układ hydrauliczny | 3. funkcja 3. funkcja |
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Mała koparka kołowa z łyżką wielozadaniową równająca przy jeździe do tyłu
Mała koparka kołowa z łyżką wielozadaniową ładująca żwir