| Szerokość | 99.7 in 2532 mm |
| Wysokość | 53.1 in 1349 mm |
| Masa | 2259.7 lb 1025 kg |
| Długość | 57.9 in 1471 mm |
| Pojemność | 3 yd³ 2.3 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 1 in 25 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 1 in 25 mm |
| Typ adaptera | Mocowanie sworzniowe Mocowanie sworzniowe |
Łyżki płaskie o zwiększonej wydajności 2,3 m³ (3,0 yd³), mocowanie sworzniowe, przykręcana krawędź tnąca
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 99.7 in
- 2532 mm
- Wysokość
- 53.1 in
- 1349 mm
- Masa
- 2259.7 lb
- 1025 kg
Podsumowanie
Łyżki standardowe z płaskim spodem z serii Performance mają długi, płaski spód, który zapewnia lepsze wyniki podczas przeciągania materiału do tyłu i równania.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 2,3 m³ (3,0 yd³), mocowanie sworzniowe, przykręcana krawędź tnąca
Zobacz, jak 2,3 m³ (3,0 yd³), mocowanie sworzniowe, przykręcana krawędź tnąca wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki — ładowarka
2,3 m³ (3,0 yd³), mocowanie sworzniowe, przykręcana krawędź tnąca
Wybrano
- Szerokość
- 99.7 in
- 2532 mm
- Wysokość
- 53.1 in
- 1349 mm
- Masa
- 2259.7 lb
- 1025 kg
Łyżki — ładowarka
2,3 m3 (3,0 jarda sześciennego), złącze osprzętu ISO, spawane zęby
- Szerokość
- 100 in
- 2539 mm
- Wysokość
- 53.1 in
- 1349 mm
- Masa
- 2259.7 lb
- 1025 kg
Łyżki — ładowarka
2,3 m3 (3,0 yd3), z mocowaniem sworzniowym, adaptery do przyspawania
- Szerokość
- 100 in
- 2539 mm
- Wysokość
- 53.1 in
- 1350 mm
- Masa
- 2436.1 lb
- 1105 kg
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Skorzystaj z naszych aktualnych ofert dla 2,3 m³ (3,0 yd³), mocowanie sworzniowe, przykręcana krawędź tnąca
Zobacz więcej ofert