| Szerokość | 133.1 in 3381 mm |
| Wysokość | 64.6 in 1640 mm |
| Masa | 4277 lb 1940 kg |
| Długość | 74.4 in 1889 mm |
| Pojemność | 9 yd³ 6.87 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 1 in 25 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 1 in 25 mm |
| Typ adaptera | Mocowanie sworzniowe Mocowanie sworzniowe |
Łyżki do wiórów drzewnych 6,87 m³ (9,0 yd³), mocowanie sworzniowe
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 133.1 in
- 3381 mm
- Wysokość
- 64.6 in
- 1640 mm
- Masa
- 4277 lb
- 1940 kg
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 6,87 m³ (9,0 yd³), mocowanie sworzniowe
Zobacz, jak 6,87 m³ (9,0 yd³), mocowanie sworzniowe wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki — ładowarka
6,87 m³ (9,0 yd³), mocowanie sworzniowe
Wybrano
- Szerokość
- 133.1 in
- 3381 mm
- Wysokość
- 64.6 in
- 1640 mm
- Masa
- 4277 lb
- 1940 kg
Łyżki — ładowarka
6,02 m³ (7,9 yd³), złącze osprzętu Fusion™
- Szerokość
- 120.6 in
- 3062 mm
- Wysokość
- 63.5 in
- 1614 mm
- Masa
- 4078.5 lb
- 1850 kg
Łyżki — ładowarka
6,87 m³ (9,0 yd³), złącze osprzętu Fusion™
- Szerokość
- 133.1 in
- 3381 mm
- Wysokość
- 64.6 in
- 1640 mm
- Masa
- 4360.7 lb
- 1978 kg
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony
Skorzystaj z naszych aktualnych ofert dla 6,87 m³ (9,0 yd³), mocowanie sworzniowe
Zobacz więcej ofert