Podsumowanie
Łyżki do piasku i żwiru zostały zaprojektowane z myślą o przeładunku kruszywa w dużych ilościach.
Najważniejsze dane
Łyżki do piasku i żwiru zostały zaprojektowane z myślą o przeładunku kruszywa w dużych ilościach.
Wyświetlanie 1-6 z 9
| Szerokość | 108 in 2750 mm |
| Wysokość | 57.6 in 1462 mm |
| Masa | 2647.7 lb 1201 kg |
| Długość | 55.4 in 1406 mm |
| Pojemność | 4.2 yd³ 3.2 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 1 in 25 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 1 in 25 mm |
| Typ adaptera | Złącze osprzętu Fusion Złącze osprzętu Fusion |
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony