| Szerokość | 99.7 in 2532 mm |
| Wysokość | 53.5 in 1358 mm |
| Masa | 2403 lb 1090 kg |
| Długość | 52.9 in 1343 mm |
| Pojemność | 3 yd³ 2.3 m³ |
| Grubość krawędzi podstawy | 1 in 25 mm |
| Grubość krawędzi tnącej | 1 in 25 mm |
| Typ adaptera | Złącze osprzętu Fusion™ Złącze osprzętu Fusion™ |
Łyżki płaskie o zwiększonej wydajności 2,3 m3 (3,0 jarda sześciennego), złącze osprzętu Fusion™, przykręcana krawędź tnąca
Wyślij zapytanie ofertowe Kup terazNajważniejsze dane
- Szerokość
- 99.7 in
- 2532 mm
- Wysokość
- 53.5 in
- 1358 mm
- Masa
- 2403 lb
- 1090 kg
Podsumowanie
Łyżki standardowe z płaskim spodem z serii Performance mają długi, płaski spód, który zapewnia lepsze wyniki podczas przeciągania materiału do tyłu i równania.
Najważniejsze cechy w skrócie
Dane techniczne produktu 2,3 m3 (3,0 jarda sześciennego), złącze osprzętu Fusion™, przykręcana krawędź tnąca
Zobacz, jak 2,3 m3 (3,0 jarda sześciennego), złącze osprzętu Fusion™, przykręcana krawędź tnąca wypada w porównaniu z innymi często porównywanymi produktami.
Łyżki — ładowarka
2,3 m3 (3,0 jarda sześciennego), złącze osprzętu Fusion™, przykręcana krawędź tnąca
Wybrano
- Szerokość
- 99.7 in
- 2532 mm
- Wysokość
- 53.5 in
- 1358 mm
- Masa
- 2403 lb
- 1090 kg
Łyżki — ładowarka
2,3 m3 (3,0 jarda sześciennego), złącze osprzętu Fusion™, spawane zęby
- Szerokość
- 100 in
- 2539 mm
- Wysokość
- 53.1 in
- 1350 mm
- Masa
- 2343.5 lb
- 1063 kg
Łyżki — ładowarka
2,3 m3 (3,0 yd3), złącze HPL-ISO, przykręcana krawędź tnąca
- Szerokość
- 99.7 in
- 2532 mm
- Wysokość
- 53.5 in
- 1358 mm
- Masa
- 2319.3 lb
- 1052 kg
assignment Broszury produktów i inne materiały są gotowe do pobrania!
Dla Twojej rozwijającej się firmy są dostępne broszury dotyczące produktów marki Caterpillar i inne dokumenty informacyjne.
Galeria multimediów
Zdjęcia
Zdjęcie studyjne
Widok z przodu
Widok z góry
Widok z lewej strony
Widok z tyłu
Widok od dołu
Widok z prawej strony