| Bredd | 116 tum 2950 mm |
| Höjd | 51.7 tum 1314 mm |
| Vikt | 2491.2 lb 1130 kg |
| Längd | 51.7 tum 1313 mm |
| Kapacitet | 3.4 ft³ 2.6 l |
| Bottenkantens tjocklek | 1 tum 25 mm |
| Skärkantens tjocklek | 1 tum 25 mm |
| Typ av gränssnitt | Fusion Fusion |
Lastarskopor – Performance-serien 2,6 m3 (3,4 yd3), Fusion™-fäste, bultmonterarat skärstål
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 116 tum
- 2950 mm
- Höjd
- 51.7 tum
- 1314 mm
- Vikt
- 2491.2 lb
- 1130 kg
Översikt
Lastarskoporna i Performance-serien har högre fyllningsfaktor och bättre fasthållande av material vid lastning och transport, samt vid hyvling, nivellering och dumpning av en mängd olika material i olika tillämpningar.
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 2,6 m3 (3,4 yd3), Fusion™-fäste, bultmonterarat skärstål
Jämför 2,6 m3 (3,4 yd3), Fusion™-fäste, bultmonterarat skärstål med produkter som ofta jämförs.
Skopor – lastare
2,6 m3 (3,4 yd3), Fusion™-fäste, bultmonterarat skärstål
Vald
- Bredd
- 116 tum
- 2950 mm
- Höjd
- 51.7 tum
- 1314 mm
- Vikt
- 2491.2 lb
- 1130 kg
Skopor – lastare
2,6 m3 (3,4 yd3), IT-fäste
- Bredd
- 108.3 tum
- 2751 mm
- Höjd
- 45.7 tum
- 1160 mm
- Vikt
- 2442.7 lb
- 1108 kg
Skopor – lastare
2,6 m3 (3,4 yd3), ISO-fäste, bultmonterat skärstål
- Bredd
- 116 tum
- 2950 mm
- Höjd
- 51.7 tum
- 1314 mm
- Vikt
- 2387.6 lb
- 1083 kg
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger