| Bredd | 107.4 tum 2727 mm |
| Höjd | 53.5 tum 1358 mm |
| Vikt | 2711.7 lb 1230 kg |
| Längd | 54.1 tum 1375 mm |
| Kapacitet | 3.3 yd³ 2.5 m³ |
| Bottenkantens tjocklek | 1 tum 25 mm |
| Skärkantens tjocklek | 1 tum 25 mm |
| Typ av gränssnitt | Direktinfästning Direktinfästning |
Skopor med plan botten – Performance-serien 2,5 m3 (3,3 yd3), direktinfäst, bultmonterarat skärstål
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 107.4 tum
- 2727 mm
- Höjd
- 53.5 tum
- 1358 mm
- Vikt
- 2711.7 lb
- 1230 kg
Översikt
Performance-serien med lastarskopor med plan botten har en lång och plan botten som ger bättre resultat vid bakåtdragning och hyvling.
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 2,5 m3 (3,3 yd3), direktinfäst, bultmonterarat skärstål
Jämför 2,5 m3 (3,3 yd3), direktinfäst, bultmonterarat skärstål med produkter som ofta jämförs.
Skopor – lastare
2,5 m3 (3,3 yd3), direktinfäst, bultmonterarat skärstål
Vald
- Bredd
- 107.4 tum
- 2727 mm
- Höjd
- 53.5 tum
- 1358 mm
- Vikt
- 2711.7 lb
- 1230 kg
Skopor – lastare
2,5 m3 (3,3 yd3), ISO-fäste, påsvetsade tänder
- Bredd
- 107.8 tum
- 2738 mm
- Höjd
- 53.1 tum
- 1350 mm
- Vikt
- 2467 lb
- 1119 kg
Skopor – lastare
2,5 m3 (3,3 yd3), direktinfäst, påsvetsade tänder
- Bredd
- 107.8 tum
- 2738 mm
- Höjd
- 53.1 tum
- 1350 mm
- Vikt
- 2636.7 lb
- 1196 kg
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger