| Bredd | 99.7 tum 2532 mm |
| Höjd | 53.1 tum 1349 mm |
| Vikt | 2259.7 lb 1025 kg |
| Längd | 57.9 tum 1471 mm |
| Kapacitet | 3 yd³ 2.3 m³ |
| Bottenkantens tjocklek | 1 tum 25 mm |
| Skärkantens tjocklek | 1 tum 25 mm |
| Typ av gränssnitt | Direktinfästning Direktinfästning |
Skopor med plan botten – Performance-serien 2,3 m3 (3,0 yd3), direktinfäst, bultmonterarat skärstål
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 99.7 tum
- 2532 mm
- Höjd
- 53.1 tum
- 1349 mm
- Vikt
- 2259.7 lb
- 1025 kg
Översikt
Performance-serien med lastarskopor med plan botten har en lång och plan botten som ger bättre resultat vid bakåtdragning och hyvling.
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 2,3 m3 (3,0 yd3), direktinfäst, bultmonterarat skärstål
Jämför 2,3 m3 (3,0 yd3), direktinfäst, bultmonterarat skärstål med produkter som ofta jämförs.
Skopor – lastare
2,3 m3 (3,0 yd3), direktinfäst, bultmonterarat skärstål
Vald
- Bredd
- 99.7 tum
- 2532 mm
- Höjd
- 53.1 tum
- 1349 mm
- Vikt
- 2259.7 lb
- 1025 kg
Skopor – lastare
2,3 m3 (3,0 yd3), ISO-fäste, påsvetsade tänder
- Bredd
- 100 tum
- 2539 mm
- Höjd
- 53.1 tum
- 1349 mm
- Vikt
- 2259.7 lb
- 1025 kg
Skopor – lastare
2,3 m3 (3,0 yd3), direktinfäst, fastsvetsade adaptrar
- Bredd
- 100 tum
- 2539 mm
- Höjd
- 53.1 tum
- 1350 mm
- Vikt
- 2436.1 lb
- 1105 kg
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger