| Bredd | 100.4 tum 2550 mm |
| Höjd | 50.2 tum 1274 mm |
| Vikt | 3123.9 lb 1417 kg |
| Längd | 47.8 tum 1213 mm |
| Typ av gränssnitt | Fusion™-fäste Fusion™-fäste |
| Kapacitet | 2.7 yd³ 2.1 m³ |
| Bottenkantens tjocklek | 1 tum 25 mm |
| Skärkantens tjocklek | 1 tum 25 mm |
| Käftöppning | 44.6 tum 1134 mm |
| Gripvinkel | 71grader 71grader |
| Hydraulik | 3:e funktion 3:e funktion |
Universalskopor 2,1 m3 Fusion™-fäste, BOCE
Begär en offert Handla nuHuvudspecifikationer
- Bredd
- 100.4 tum
- 2550 mm
- Höjd
- 50.2 tum
- 1274 mm
- Vikt
- 3123.9 lb
- 1417 kg
Översikt
Mycket mångsidiga vid hantering, fasthållning, schaktning, hyvling, nivellering och tömning.
Översikt över funktionerna
Produktspecifikation för 2,1 m3 Fusion™-fäste, BOCE
Jämför 2,1 m3 Fusion™-fäste, BOCE med produkter som ofta jämförs.
Skopor – lastare
2,1 m3 Fusion™-fäste, BOCE
Vald
- Bredd
- 100.4 tum
- 2550 mm
- Höjd
- 50.2 tum
- 1274 mm
- Vikt
- 3123.9 lb
- 1417 kg
Skopor – lastare
2,1 m3 (2,7 yd3), direktinfäst, bultmonterarat skärstål
- Bredd
- 100.4 tum
- 2550 mm
- Höjd
- 50.2 tum
- 1274 mm
- Vikt
- 3172.4 lb
- 1439 kg
Skopor – lastare
2,7 m3 (3,5 yd3), direktinfästning, bultmonterarat skärstål
- Bredd
- 108.3 tum
- 2750 mm
- Höjd
- 52.6 tum
- 1337 mm
- Vikt
- 3498.7 lb
- 1587 kg
assignment Produktbroschyrer och mer finns nu att ladda ner!
Caterpillars produktbroschyrer och andra informationsdokument finns tillgängliga för din växande verksamhet.
Mediegalleri
Bilder
Studiobilder
Vy framifrån
Vy uppifrån
Vy från vänster
Vy bakifrån
Vy underifrån
Vy från höger
Liten hjullastare med universalskopa med bakåtdragarfunktion
Liten hjullastare med universalskopa för gruslastning